Červenec 2010

Mám na vás otázku...

31. července 2010 v 13:29 | KeLLs |  Diary
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Ahoj. Chtěla bych se vás na něco zeptat...máte rádi kanadskou zpěvačku Avril Lavigne?
Asi nechápete proč se vás na to ptám...vysvětlím.
Avril je moje nejoblíbenější zpěvačka...znám ji už mrtě dlouho. A vždy u mě byla na 1. místě a vždy bude. Doufám. Měla jsem o ní už...asi tak 3-4 blogy. Ale každej dopadl tak že jsem ho pozastavila...a nebylo to tím že jsem Avril přestala mít ráda. Je to tím že...ani nevim...někdy mě blog trochu přešel...a hodně mě žrala návštěvnost. Jako že jsem ju moc velkou neměla. Na návštěvnosti mi moc nezáleží...ale nemá cenu dělat blog když tam moc lidí nechodí.
Když jsem měla blog o Avril...myslím tak před rokem a pul nebo před dvěma možná ani to ne tak mělo hodně lidí blog o Avril takže fajn. Ale ted...Avril bude tento rok 26 a pro někoho je třeba už stará...takže třeba skončej o ní blogy atd. Ale to fakt jen někdo. Třeba mě na věku nezáleží... stárne Avril a já taky....všichnu stárnou.
Připadá mi že mám Avril čímdál víc rači. Jasně Kristen mám taky ráda ale stejně...Avril mám rači. Kristen na Avril prostě nemá. Můj názor...
Hej myslíte že by mělo cenu kdybych rozjela novej blog o Avril? Já bych ho rozjela hned...ale taky aby tam někdo chodil že jo...
Takže mám 2 otázky :D Máte rádi Avril Lavigne? Mám si o ní založit blog? (můj několikátý o Avril)

BTW tento blog bych asi pozastavila a naplno se věnovala tomu blogu o Avril...

Navstevnost za minuly tyden (19.7. 2010 - 25.7. 2010) je:

30. července 2010 v 19:12 | KeLLs |  Statistics
Navstevnost za minuly tyden (19.7. 2010 - 25.7. 2010) je:
Pondeli: 36
Utery: 19
Streda: 36
Ctvrtek: 22
Patek: 31
Sobota: 19
Nedele: 12

Celkem: 175

Nato že jsem tu nebyla tak fajn.. :)

Jsem zpět :)

30. července 2010 v 17:54 | KeLLs |  Diary
Čest práci. Jsem zpět...psala jsem že budu pryč až do soboty ale přijeli jsme dom už dneska protoře pořát chcalo :(
Ale jinak tábo upa supeer :D Prděl byla a všechno :D Hned bych se vrátila :(
Jen jsem vám chtěla oznámit že jsem už zase doma a že sem budu chodit jak předtím a obíhat SB.

Kristen Stewart: No 'Dragon Tattoo” gig?

30. července 2010 v 17:52 | KeLLs |  news
Kolovali o ní zvěsti, že je favoritkou na hlavní ženskou roli v 'The Girl with the Dragon Tattoo', ale po tom všem ji Kristen Stewart nemusí vůbec dostat. Podle lidí ze společnosti, pro 'Twilight' hvězdu toho může být s akčními filmy až moc.

"Kristen Stewart uvažovala (o roli), ale dělala screen testy. Vypadá to, že to nebude moct hrát kvůli naplánování 'Twilight'."

Zdroj ze Summitu dodává: "Data pro natáčení nejsou stanovena, ale začátek natáčení 'Breaking Dawn' v Luisianě bude tento podzim, pravděpodobně v říjnu nebo listopadu.

InStyle (Germany) Interview with Kristen Stewart

30. července 2010 v 17:45 | KeLLs |  news
Když Kristen Stewart přijde na rozhovor v hotelu Four Seasons v Beverly Hills, má oblečené jeansy, černé a bílé tričko a sluneční brýle Ray Ban ve vlasech. Pro natáčení Eclipse, který je v kinech od 15.července, nosila hnědé kontaktní čočky ale v reálném životě má zelené oči které na odpoledním slunci ve 12. patře jejího apartmánu jiskří. Pokud ovšem pohlédnete Kristen Stewart do očí, je to vzácné, protože většinou má oči sklopené na podlahu nebo na ruce. Herečka, která hraje Bellu roztouženou láskou si moc neužívá zmatku okolo sebe. V našem rozhovoru říká proč.

Děsí Vás sláva?
"Stále jsem ještě nebyla obeznámená tím, že jsem v centru pozornosti. Ječící fanoušci mě znervózňují. Mohla bych to svést na pozornost. Od přírody jsem velmi, velmi plachá."

Jste sama zavřená v hotelu protože fanoušci obléhají budovu?
"Ne, není to tak šílené. Čtu o sobě hodně příběhů. Kdyby byli všechny pravdivé, měla bych hrozný život (smích)."

Někteří fanoušci se zlobí, protože jste na internetu kritizovala "Twilight hysterii".
"Nechápu proč lidi tráví svůj čas na fórech nebo na facebooku a nedělají něco smysluplného. Pro mě jsou důležitější věci než trávit několik hodin u počítače. Miluju čtení knížek, poslouchání Led Zeppelin, U2, hraní na kytaru nebo sledování hry. A osobně chatuji s přáteli které potkám."

Například s Robertem Pattinsonem?
"Například."

Proč je pořád váš vztah takovým tajemstvím?
"Nechci aby z toho bylo tajemství. Já jen prostě nechci mluvit o určitých tématech, protože by to pak bylo vyloženo špatně."

Čtete si o sobě nějaké články?
"Ano, většina z nich je zábavná. A musím vědět jaký zločin jsem spáchala když se mě na to budou ptát i v dalším rozhovoru (smích)."

Co si myslíte o srovnávání Vás s Angelinou Jolie?
"Kdo s tím přišel? Ale nestěžuju si. Je skvělá herečka a vypadá krásně."

Pro hodně dívek jste vzorem. Taky módním. Líbí se Vám to?
"Nejsem expert. Mám vlastní styl. Kupuju si staré a opotřebené oblečení a vtipné trička. Nosím jen to co mám opravdu ráda. To je důvod, proč nemám ráda stylisty. Chci být autentická, jak jen to jde a nezajímá mě jaký mám štítek na tričku."

Byla jste vybrána jako jedna z 100 nejvlivnějších lidí na světě. Jak jste to vzala?
"Pokud nikdo nenapíše že jsem jedna ze 100 nejhorších lidí, tak je mi to jedno. Pozitivní věc je, že jsem teď víc vnímaná jako herečka. Mám lepší nabídky rolí a můžu si vybrat co všechno budu chtít."

Bojíte se, že spadnete zpět až Twilight Saga skončí?
"S tím mají problém všichni herci když po delší dobu hrají jednu roli. Jsou dvě strany. Na jedné straně je obrovský kompliment, že ve mě všichni fanoušci Twilight vidí Bellu. Na druhé straně je to, že mám i hodně jiných projektů než je Twilight."

Pro někoho, kdo odešel ze školy jste do jisté míry úspěšná. Proč jste nechala školy?
"Protože kvůli herectví jsem neměla čas na nic jiného. Od 8. třídy jsem měla soukromého učitele. Ale ani na vteřinu sem si nenechala ujít školy. Bylo to hrozné a já jsem nenáviděla to sedění ve třídě. Vždycky jsem byla vzpurná a potřebovala jsem svobodu. Opravdu se mi ulevilo, když jsem mohla studovat doma. Studium byla legrace. Zajímala jsem se o hodně věcí, například o paní. Ale škola pro mě nikdy nebyla to pravé místo."

Co by jste poradila mladým lidem, kteří mají zájem o herectví?
"Pokud je to to, co chcete opravdu dělat, musíte to zkusit. V opačném případě by jste litovali a to by bylo smutné."

Kdyby jste se nestala herečkou. Co by jste dnes dělala?
"Psala scénáře. Pokud by to nefungovalo, dokázala bych si představit práci rekvizitátorky."

za rozhovor děkuju kristenstewartfan.us


Other 'The Runaways' Songs

30. července 2010 v 17:41 | KeLLs |  news
Na internetu jsou kromě soundtracku k filmu 'The Runaways' i jiné songy, které Kristen zpívala ve filmu a které se nedostali na soundtrack. Na tomto odkaze si je můžete sehnat:

01. Kristen Stewart & Hannah Marks - The Wild One (1:11)
02. Kristen Stewart & Robert Romanus - On Top of Old Smokey (1:13)
03. Kristen Stewart & Stella Maeve - Wild Thing (0:16)
04. Kristen Stewart - I Wanna be Where The Boys Are (0:58)
05. Dakota Fanning - Fever (0:38)
06. Dakota Fanning & Michael Shannon - Cherry Bomb (2:37)
07. Kristen Stewart - Queens of Noise (0:27)
08. Kristen Stewart - I Love Playing with Fire (1:09)
09. Kristen Stewart - Love is Pain (0:54)
10. Kristen Stewart - Filthy Pussy [Bonus] (0:21)

kristenstewartfan.us

Kristen Stewart: Funny 'Adventureland' Bonus

30. července 2010 v 17:39 | KeLLs |  Videos
Na internetu se objevilo video z natáčení filmu 'Adventureland'.


Kristen Stewart: challenges for 'The Girl With the Dragon Tattoo'

30. července 2010 v 17:33 | KeLLs |  news
Přepracováni originálního švédského filmu 'The Girl With the Dragon Tattoo' bude probíhat pod vedením Davida Finchera a datum vydání je uvedeno na prosinec 2011! Vykresluje příběh o zadaném kriminálním románu od Stiega Larssona!

Nedočkavý lov začal a hledá se herečka do hlavní roce 'dívky' jako je Lisbeth Salander. V originálním Švédském filmu hlavní roli hrála Noomi Rapace. Charakter hlavní hrdinky je nepřátelský, gotický počítačový hacker. Role dívky s houževnatostí je extra těžká. Je to dívka s bledou kůží, piercingem, tetováním, s kouřící cigaretou a havraními vlasy 'krátkými jako pojistka', která se spojí s nemilosrdným novinářem Mikaelem Blomkvistim pro řešit bohaté rodinné svůdnosti se 40ti letou záhadu.

Fincher pro roli testoval několik známých tváří, mezi top byli například vybrané Emily Browning, Sophie Lowe, Sarah Snook, Rooney Mara a jedna nejmenovaná francouzská herečka! Ale podle lidí od filmu, "Davidův proces je velmi specifický a soukromý. Hledá autentičnost a stupeň divokosti a věrohodnost schopnou intenzivity, kterou tato část vyžaduje."

Hlavní hrdinka 'Twilight' Kristen Stewart se taky moc těží z hlavní role! Kristen Stewart si zahrála dospívající rockerku 70. let která míří vzhůru! Bude hrát roli dospívající proměnu v upíra po spojení se se všemi upíry v příštím pokračování 'The Twilight Sagy: Breaking Dawn' !

Kristen čeká na natáčení 'Breaking Dawn', jehož natáčení se střetne s filmem 'The Girl With the Dragon Tattoo'! Kromě toho se bude natáčet na různých místech Švédska a i v jiných zemích. Kromě toho má na léto naplánované natáčení adaptaci velkého klasického románu 'On the Road'.

Vyhrála Top5 a v mnoha cenách získala nejlepší nominace a uznání za své výkony! Dokonce má i mnoho fanoušků! Opravdu může udělat 'The Girl With the Dragon Tattoo' ? Nezlomila by ji tato úroveň? Bude moc získat roli oproti ostatním konkurentům? Před námi je velká výzva!

Tábor | HIATUS

23. července 2010 v 19:12 | KeLLs |  Diary
Čau lidi. Sory že jsem tu dneska nebyla ale neměla jsem čas...
____________________________________________________________________________

Jinak chtěla jsem vám oznámit že od zítřka (sobota) 23. července do 30. července tady nebudu. Proč? jedu na tábor. Jedem s Novýma Dvorama (tam bydlím) takže všechny znám pač vesnice je malá...Jede aj Domuška takže super :) To je asi tak vše co jsem chtěla napsat. Až přijedu tak sem zase vše dodám. Zatím ahoj! :)

OD SOBOTY 23. ČERVENCE DO 30. ČERVENCE TADY NEJSEM

Pro SB: Ten týden co tu nebudu se nebudu zapisovat do žadných zápisu SB ani vás nebudu obíhat. Takže si mě nemažte..

KeLLs

'15 a 20' Magazine Interview with Kristen Stewart

22. července 2010 v 17:39 | KeLLs |  news
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
V hotelu Four Seasons v Los Angeles jsme měli možnost pohovořit si s Kristen Stewart. Když
vešla do pokoje, sundala si sluchátka a potřásla si s námi rukou. Osobně je ještě roztomilejší než na obrazovce. Její vlasy jsou stále tmavé a krátké jako je měla při hraní Joan Jett, její oči jsou vystouplé a její kůže je bledá, ale perfektní. Je štíhlá a oblečená velice pohodlně: bílé tílko, úzké jeansy. Věnuje mi celou svou pozornost, je otevřená a přátelsky se usmívá.

Už jsem o tom hovořili dřív, ale chceme vědět, co se jí na Belle líbí: "Nikdy jsem před projektem o knihách neslyšela, a abych byla upřímná, poprvé jsem neměla čas číst scénář. Nebyla jsem dojatá synopsem, a myslela jsem že je to moc měkké a ne moc uvěřitelné, ale potom jsem dokončila čtení scénáře a hned jsem si ten příběh zamilovala, opravdu jsem chtěla hrát Bellu."

Po přijetí role ve filmu Kristen četla pro přípravu všechny knihy: "Četla jsem všechny knihy a miluju je. Ale před natáčení 'Twilight' jsem četla jen jednu knihu. Filmy jsou hodně věrné knihám, takže k práci máme spoustu materiálu když chceme vědět, jaká je vaše postava, kdo to je, kam půjde, ale ne zase tak moc. Jako herečka na to nemůžete zapomenout, nebo nevědět něco co by jste měli znát, nevím jestli to dává smysl."

Udělala pauzu a pečlivě vybírala slova: "V této sáze se stalo s Bellou hodně věcí. V každé fázi příběhu jsem chtěla zůstat. Čtení knih je taková zkušenost. Je snadné pochopit proč má tolik dívek rádo knihy. Je to protože jste Bella, když je čtete. Myslím, že lidé to chápou a prochází a žijí těmi chvílemi s ní."

Její nejoblíbenější kniha je 'New Moon': "V první knize jsem si myslela, že našla pravou lásku. Líbil se mi vidět ji jak prožívá to vyvíjení a přehodnotí všechno, co si myslela, že Edward je, když je pryč."

V 'Eclipse' Bella prochází mnoha problémy, zejména s výcvikem lásky. Zeptali jsem se jí, jak to cítí s vývojem její postavy v této sáze. Opět platí, že si vezme čas na odpověď. Máme pocit, že se o svou postavu a roli v příběhu moc obává.

"Bylo zajímavé prozkoumat, jak se Bella zabývá různými úrovněmi lásky a jak to, co by jste v minulosti změnit není možná vůbec reálné. Bela je hodně upřímná, myslím, že je a to je poprvé, co to všechno na ní leží a ona zvažuje, že možná miluje Jacoba. A musí čelit skutečnosti, že jeho láska pro ní není tak silná, jako ta její s Edwardem. Edward a Jacob jsou smrtelní nepřátelé, takže jejich činy a volby mají smysluplné důsledky pro mě, pro Cullenovi, pro vlčí smečku a pro ni."

Tvorba těchto scén pro Kristen nebyla těžká, protože jsou od sebe herci navzájem odlišní, stejně jako postavy: "Vlastně to nebylo těžké. Tohle je náš třetí film a jejich motivace jsou velmi dobře zavedené, takže jsem to nechala, aby to šlo jak chce. Myslím, že to funguje protože navzájem přesně víme, jak rosteme, a máme se sebou jako herci zkušenosti, a hraní této postavy je něco, co můžeme vidět. Existuje určité pohodlí, když se navzájem vidíme na natáčení." dodává se smíchem.

Kromě romantiky, 'Eclipse' má víc akce, než je v předchozích filmech. Cullenovi spojí síly se smečkou ve válce proti novorozeným upírům kterou začala Victoria. Jaké fyzické problémy to přinese? Znovu se zasmála: "Bohužel jsem neudělala žádnou z akčních sekvencí, a ani jsem neměla žádné své kousky. Většinu scén záviselo na Taylorovi, "Oba jsme se shodli, že polonahý Taylor Lautner nebyl zas tak špatný, může být?"

Tak jsme se ji zeptali na problémy během natáčení u zeleného plátna, kde Taylorova postava měla vlčí tvary. "Je to určitá výzva pro herečku, ale myslím, že se doporučuje nevtipkovat před natáčením scény, jako jsou tyhle, protože s tím musíte přestat. Nejhorší co režisér mohl udělat, je říct: 'Já vím, je to divný, ale musíte to udělat. Musíte to brát vážně.' "

Dodává: "Je tam scéna, kdy je Jacob přeměněn ve vlka a já sním mluvím a hladím ho, takže tam se mnou stál Taylor ve speciálním obleku, takže jsme tu scénu mohli udělat reálnější. Udělali to pro mě jednoduší."

Z čeho se můžou naši čtenáři ponaučit o Belle a jejím příběhu? "Měli by experimentovat s odlišnými vztahy a podél jejich cesty objevovat věci. V tomto věku, vaše city nejsou nuceny, aby se všemu bránili, takže by měli vědět, co je pro ně důležité, stejně jak to udělala bella a učinila vlastní rozhodnutí. Bella riskuje všechno, ale myslím, že je skvělé, že vzala na vědomí své možnosti a zabývala se důsledky."

Čas vypršel a Kristen byla po celou dobu v našem rozhovoru velice otevřená, ale ještě před odjezdem jsem se jí zeptali, jestli plánuje dělat i jiné věci kromě herectví: "Miluju to, co dělám. Vypadá to, že pracuju celou dobu, ale opravdu si to užívám. Myslím, že v budoucnu půjdu na vysokou školu. Miluju psaní a miluju čtení. Uvidíme."

thx kristenstewartfan.us

Robert Pattinson: Kristen Stewart 'Doesn't Hold Back'

22. července 2010 v 17:36 | KeLLs |  news
Většina se shodne na zápase v nebo, ale i Robert Pattinson a Kristen Stewart mají své odlišnosti. Herec Edwarda Cullena byl otevřený k německým novinám, a hovořil o své kolegyni/reálné přítelkyni, řekl, "Kristen je vždycky dobrá, ale někdy z ní mluví její mysl. To může být někdy nepříjemné.

Popsal to slovy: "Potom co jsme natáčeli nějakou scénu se podívala na režiséra a řekla, 'Uděláme to znovu'. Kdybych to udělal já tak by mě nejspíš zabila. Nejspíš by na to řekla něco jako, 'Drž hubu! Scéna byla perfektní!' "

A pokud jde o hektický rozvrh cestování, Rob říká, "Když žiju mimo můj domov se skládá ze tří kufrů. Mám tam všechno."

Kristen Stewart: Prostitution to Oscars

22. července 2010 v 12:54 | KeLLs |  news
Díky úspěchu 'Twilight' stoupá Kristen Stewart v těchto dnech hodně vysoko, ale šťastná cesta se ještě neblíží ke konci. Kristenin další projekt 'Welcome to the Rileys' se v této době dostává ven, především její herectví. Ve filmu hraje vlastní destruktivní teenagerku, která pracuje jako prostitutka. Díky mnoha zobrazených znaků může Kristen tentokrát získat Oscara.

Po premiéře 'Welcome to the Rileys' na Sundance Film Festival byli všichni překvapení. Režisér Jake Scott vylíčil Kristen v novém druhu role, daleko od Belly Swan v 'Twilight' sérii a dokonce jako Joan Jett v 'The Runaways'. MTV informovalo o tom jak Kristen ukázala svou vnitřnost, a ve svém věku si vzala takovou roli, a vypracovala ji do podoby, kdy jí publikum věří roli problémové šlapky.

Dívka možná přijala otevřených dopisů z University of South Carolina ke změně postoje, a na veřejnosti dokonce přijímá kritiku od médií za její necitlivé chování a nemyslitelné použití slov. Ale Kristen Stewart zná své řemeslo, věc která jí proslavila: 20ti letá si pro sebe vyřezala výklenek a připojila se na listinu A v Hollywoodu.

‘The Runaways’ is out on Blu-Ray and DVD

21. července 2010 v 14:09 | KeLLs |  news
Film 'The Runaways' kde si Kristen zahrála Joan Jett je na DVD a Blu-Ray. Můžete si to koupit na amazon.com. Níže je speciální uvádějící video z 'The Runaways' DVD.


'Welcome to the Rileys' trailer from 'The Runaways' DVD

21. července 2010 v 13:59 | KeLLs |  Videos
Už dlouho na internetu kolovala informace, že na 'The Runaways' DVD bude trailer k filmu 'Welcome to the Rileys'. Trailer se konečně objevil na internetu a je jiný než ten poslední. Je tam vidělat několik nových záběrů.


Elle (Ukraine) - August [scans]

21. července 2010 v 13:49 | KeLLs |  news
Kristen se oběvila na obálce Ukrajinského srpnové čísla časopisu 'Elle'.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

GALLERY LINK:


Navstevnost za minuly tyden (12.7. 2010 - 18.7. 2010) je:

21. července 2010 v 13:30 | KeLLs |  Statistics
Navstevnost za minuly tyden (12.7. 2010 - 18.7. 2010) je:
Pondeli: 52
Utery: 56
Streda: 57
Ctvrtek: 35
Patek: 46
Sobota: 26
Nedele: 27

Celkem: 299

Kristen dnes na Nově!

19. července 2010 v 20:59 | KeLLs |  news
Ahojky. Koukala jsem se na televizní program a tam jsem zahlídla Úkryt (Panic Room). Něco mi to říkalo...a pak jsem si spoměla že tam hraje Kristen! Jde to ve 22:40 na Nově. Já se na to budu na 100% dívat :)

A omlouvám se že jsem tady dnes nebyla. Ale malujeme můj pokoj...strejda (je malíř) k nám přijel ráno v 11 hodin. Když jsme už konečně chtěli vymalovat tak první nově namaloval strop na bílo. Potom jsme chtěli namalpvat stěny ale ta barva kterou jsem tam měla tak byla nějaká vadná. Takže jsme museli oškrabat omítku v celím pokoji. Skončili jsme v 8 a to ještě není oškrabaný všechno. Myslela jsem si že to bude rychle...ale ne. Je s tím strašná práce. Ještě k tomu mám nějakou divnou zed nebo spíš ta barva je divná takže to vůbec nejde oškrabat...no prostě je to strašný řeknu to tak. Všechno mě šíleně bolí ani pomalu nemůžu ohnout prsty na rukách jak je mám stuhlý.
No zítra to doděláme tak snad to bude fajn....a zítra bych sem přijít měla jestli to stihnem :)

Vedete SKYPE?

18. července 2010 v 16:59 | KeLLs |  Diary
Zdar lidi! :D Hej nedávno jsem si založila SKYPE...donutila jsem Domušku aby si ho taky založila :D Tak jako už ho má (už jsme aj pokecaly) :D Mám tam zatím jen 5 lidí...chcu se zeptat jestli taky máte skype. Jestli jo tak si mě možete přidat...jméno mám : Verunka [SobíK] a přezdívka je: Veunka_xP Můžem třeba pokecat nebo kecat aj přes kameru :D
Tak si mě dyštak přidejte :)

Kristen interview with '1Live' from Germany

18. července 2010 v 15:39 | KeLLs |  news
V současnosti je jednou z nejžhavějších idolů pro dospívající svět. Tam, kde je, fanoušci křičí bezmocí. Kristen Stewart právě oslavila 20. narozeniny a je mezinárodní superstar, kterou jste poprvé mohli vidět jako Bellu Swan ve filmu 'Twilight'.

Druhý díl ságy, 'New Moon' měl ještě větší úspěch a teď i 'Eclipse', třetí díl. Během propagačního turné po Evropě, se reportér 1LIVE Tom Westerholt setkal s Kristen Stewart v Berlíně a mluvil s ní o novém filmu, o "Twiligh-hype" a o jejím životě v "letadle". Dobromyslná, drobná mladá žena v jeansech, bílém tričku a v teniskách mě pozdravila ve svém hotelovém pokoji s otevřenými, mírně rozcuchanými vlasy a příjemnou trochou make-upu na tváři.

1LIVE: Kristen, protože jste hrála ve "Twilight" filmech, patříte teď mezi superstar. Ale hrajete už několik let, například v "Panic Room" v roce 2002, jako malá dcera Jodie Foster. V té době byla jen ona superstar ve filmu, jaké to bylo?
Kristen Stewart: "Jo, byla jsem velice šťasná, že právě s ní to byla moje první zkušenost .. třeba jako herečka .. spojila jsem se sní. Ukázala všem, jak bychom měli zacházet s lidmi na natáčení. Ne každý to tak dělá. Ona jen dělá to, co miluje a je za vším tím. Ona je absolutní "vzor" a řekla jsem jí to už tehdy. Chci to dělat stejným způsobem."

1LIVE: Když ti bylo 12 let, kdo byl tvůj hrdina, kterého jsi zbožňovala stejně tak jako tě miliony lidí zbožňují dnes?
Kristen Stewart: "Abych byla upřímná, nikdy jsem nikoho nezbožňovala, taková jsem nikdy nebyla. Mám tři bratry. Dělali jsem hodně sportovních věci, běhala jsem venku s klukama. A když jsem byla mladší, hrála jsem na bicí .. a tak jsem nikdy neměla žádné idoly. Pokud je to v pohodě, jednou jsem strašně brečela na koncertu Vana Morrisona. Byl to jistý druh posedlosti."

1LIVE: Fanoušci jsou tebou posedlí, bez ohledu na to, což je tedy případ pro Roberta (Pattinsona, který hraje ve filmu tvého milence, Edwarda Cullena). Jaké je to být zpátky, je to těžké?
Kristen Stewart: "Nikdy to nebylo "příliš" těžké. Ne, opravdu ne. Ve většině momentů, když stojím na pódiu před neuvěřitelným davem a moje energie pomalu upadá. Pak je to ve mě a nemůžu to skrývat. Vypadá to, že se odtamtud chci opravdu rychle dostat a že se mi to tam vůbec nelíbí. Byla jsem tím ohromena, ale ve skutečnosti jsem z toho měla srandu."

1LIVE: Stejně jako na MTV Movie Awards? Ty a Robert jste se museli vrátit na pódium když jste vyhráli všechny ty ceny jako minule.
Kristen Stewart: "Cítila jsem se trochu divně. Všichni fanoušci chtěli tu cenu a všichni hlasovali abychom tu cenu vyhráli. Ale jsou to knihy, které mají tak rády. Je samozřejmě hezké, že se jim líbí naše interpretace ve filmu, přesto si myslím, že to se mnou nemá nic společného. Je to postava Belly, takže sama sebe nevidím jako vzor nebo tak něco."

1LIVE: Co je s těmi, které nemají rádi vaše filmy? Jsou to skoro vášnivý anti fanoušci, co myslíte, proč to tak je?
Kristen Stewart: "Na jedné straně jak jsem řekla, je fakt, že nemají rádi vaši interpretaci. Jedná se o fanoušky, kteří mají své vlastní myšlenkové "obrázky" postav. My herci, režisér na natáčení je máme taky. Někdy se na tom můžeme i nemůžeme dohodnout. Ani ty. A pak jsou tu samozřejmě lidí, kteří jsou proti všem, jsou to masy lidí."

1LIVE: Například?
Kristen Stewart: "Vezměte si například nedávnou show Jimmyho Kimmela kde jsem byli pozváni. Bylo tam hodně bláznivých fanoušků a když si Jimmy začal dělat legraci z Justina Biebera, které má taky tak šílené fanoušky jako my. Jimmy se zeptal, zda by měl být Justin Bieber v další "Twilight" filmu a lidé šíleli a řvali: "Ne!" Protože tady můžete realizovat rozdílné fanoušky. Lidé se mohou stát opravdu děsivými a agresivními."

1LIVE: Kdo Vás drží na zemi, když okolo vás zuří takové šílenství?
Kristen Stewart: "No, moje rodina. Mám skvělou rodinu a mí rodiče jsou v tomto odvětví, a proto znám všechny nástrahy a pasti, které se mi můžou stát. Jsem šťastná, Než jsem se udržela na zemi, jak říkáte, chytli mě opravdu rychle. Ale není to jen o vašich zkušenostech, oni jsou prostě skvělý lidé. A pokud milujete to co děláte, tak z toho nezešílíte. Protože pokud to uděláte, na konci by jste mohli všechno ztratit."

1LIVE: To zní docela ohleduplně a funkce vzoru ...
Kristen Stewart: "Znáš to ... Pravdou je že fanoušci se netěší na mě, těší se na Bellu. A to je dobře, protože Bella je někdo, na koho se můžete dívat, a já jsem někdo jiný. Když je to na mě, řeknu: "Dobře, vaše rozhodnutí." Jsem jen mladá a chci dělat filmy. Nemám absolutně žádnou snahu využívám k čemukoli svůj status jako celebrita. Chci dělat filmy a to znamená, že musím řešit slávu."

1LIVE: Asi není snadné se vídat s kluky že? Myslím tím, pomáhají ti tví tři bratři zabývat se klukama?
Kristen Stewart: "No, vztah s tvým bratrem je něco jiného než vztah s někým, o koho se zajímáte. Když vstoupíte do toho věku, vztah s vašimi bratry se mění na jiný způsob, je to docela zajímavé. Když jsme byli malí, cítila jsem, že se všichni čtyři sobě nějak rovnáme. A později, když jsem přišla do určitého věku, musela jsem jim to jasně oznámit. Motto: Takhle na mě nemůžete, protože jsem holka!"

1LIVE: Dobře, přišla jste do jiného věku a zažila jsem hodně věcí před kamerou: Včetně líbání před kamerou.
Kristen Stewart: "Co je další?"

1LIVE: Máte za sebou - aspoň v natáčení - několik scén s Robertem Pattinson a ve svém novém filmu "The Runaways" jste byla s Dakotou Fanning. Kdo líp líbá?
Kristen Stewart: (široce se usmívá a váhá nad odpovědí) "Jéééééé .... kdo líp líbá? Dakota, samozřejmě! (Smích). Ne, Robert samozřejmě. Ne, ale Dakota. Uhhmm, nemůžu se rozhodnout ..."

Směr bazén :)

17. července 2010 v 11:05 | KeLLs |  Diary
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Zdravím. V jednu hodinu jedu s Domuškou na bazén za kámošema. Chtěla jsem jí napsat že nikam nejedu protože je mi strašně blbě  Ale neudělám to protože je to moje nejlepší kámoška a ještě k tomu jsme se na tom včera domlouvaly. Řekla bych že je mi blbě z toho vedra...Hej tak jako ani bych se nedivila pač to už je strašný. Jsem doma a upe se tu peču. Natož tak venku. Ani voda v bazénu už neochlazuje  Ale tak budu to tam muset nějak přežít. Ale bude sranda na to se těším nejvíc  Vůbec nevím kdy přijedu...ale večer sem asi ještě přijdu. Tak se zatím mějte.