Srpen 2010

Prázdniny končí, škola začíná

31. srpna 2010 v 18:57 | KeLLs |  Diary
k-stewartfan.blog.cz
Ahoj, moc se omlouvám že jsem tady včera nebyla. Důvod...taťka mi přeinstalovával počítač a to nějakou tu dobu trvalo. Vše co jsem měla v počítači a chtěla jsem si něchat tak jsem musela přesunout na flešku. A mám toho dost takže to taky celkem trvalo. No jo, ale neuvědomila jsem si že když se ten počítač přeinstaluje tak se mi smažou i oblíbené stránky. A tam jsem měla všechny stránky ze kterých jsem čerpala novinky o Kristen. Všechno se to smazalo. Nečekaně. Takže jsem se na to včera vykašlala a nehledala jsem to protože se mi moc nechtělo :D Taky jsem měla něco jinýho na práci než notebook...takže se za včerejšek omlouvám.
Dnes je poslední prázdninový den a zítra "hurá" do školy. Nevím jestli se tam těším nebo ne :D Na kamoše jo ale na to ostatní ne. To většina lidi :D Zítra ze školy příjdu brzo to zas bude jen pár keců a půjdeme domů.
Jen jsem chtěla napsat že teď jdu do 9. třídy tak nevím jestli tu budu každý den. Protože tota třída je těžká a musím se dobře učit aby mě vzali na školu kterou chci. Nechcu skončit jako uklízečka nebo tak něco. Takže mě omluvtě když tady někdy nebudu. Doufám že to chápete, myslím že jo. Ale zítra sem ještě přjdu. Aji příští týden na 100% to se ještě tak moc učit nebudem.
tak se zatím mějte, Kells

Kristen at ezeiza airport in Argentina (August 28, 2010)

29. srpna 2010 v 19:09 | KeLLs |  Videos
Dnes jsem sem dávala fotku z letiště z Argentíny. Jen tak jsem koukala po netu a narazila jsem na video. Sice to jde celkem blbě vidět ale aji tak se koukněte :)


Photoshoots: 'Entertainment Weekly' (new 8 photos)

29. srpna 2010 v 14:11 | KeLLs |  news
Oběvilo se 8 nových fotek z photoshootu pro magazín 'Entertainment Weekly', který Kristen nafotila společně s Taylorem Lautnerem a Robertem Pattinsonem. Ale fotky jsou s velkým tagem. Doufám že se brzy oběví i bez tagu.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

GALLERY LINK:


Style: Photoshoots #4

29. srpna 2010 v 14:10 | Kells |  Photoshoots-style
Mám tady věci z photoshootu pro USA Today z roku 2008. Kabát je od Cynthii Vincent, tričko je od LnA v bílé barvě, náramek je od Soda Pop a hodinky jsou opět od Seika.
BY K-STEWARTFAN.BLOG.CZ

Candids: Kristen at the airport in Argentina - August 28, 2010

29. srpna 2010 v 13:29 | KeLLs |  news
Oběvila se jedna nová paparazzi fotka Kristen z letiště v Argentíně, kde se vyfotila s fanynkou. 

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

GALLERY LINK:

Na Území Žen dnes na Nova Cinema

28. srpna 2010 v 19:47 | KeLLs |  news
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Ahoj. Koukala jsem na televizní program a všimla jsem si, že na Nova Cinema jde dnes ve 20:00 film Na Území Žen.

NA ÚZEMÍ ŽEN

In the Land of Women

Komedie / Romantický 
USA, 2007, 97 min
Režie: Jon Kasdan
Hrají: Adam Brody, Kristen Stewart, Meg Ryan, Olympia Dukakis, Eric Acsell, Lindsay Sloane atd.

OBSAH:

Ctižádostivý spisovatel Carter Webb právě dostal kopačky od své lásky. Zničený se stěhuje na předměstí Michiganu, aby se staral o svou svéráznou nemocnou babičku. Touží napsat knihu, která by se stala bestsellerem. Brzy po příjezdu se seznámí se Sarah Hardwickovou (Meg Ryan) a jejími dcerami Lucy a Paige. Mezi ním a okouzlující, bezprostřední Sarah začíná vznikat zvláštní vztah. Jenže o sblížení s Carterem usiluje i dcera Lucy. Jejich životy se vzájemně proplétají a Carter znamená pro ženy ve svém okolí víc, než by se zdálo…

Style: Photoshoots #3

28. srpna 2010 v 11:05 | KeLLs |  Photoshoots-style
Mám tu další věci z photoshootu pro Teen Vogue. Boty jsou stejné jako minule, od Fendi, stříbrný náramek je od Pamely Love, a ty dva další náramky jsou od Fallon Jewelry, šaty jsou od Manish Arora a brýle jsou od Moscot Miltzer.
BY K-STEWARTFAN.BLOG.CZ

Kristen Stewart Nominated at The Australian Nickelodeon Kids’ Choice Awards

28. srpna 2010 v 10:49 | KeLLs |  news
Kristen byla nominovaná v několika kategoriích v Australském Nickelodeon Kids' Choice Awards.
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Fave Movie Star:
Miley Cyrus
Kristen Stewart
Robert Pattinson
Xavier Samuel
Fave Kiss:
The Last Song - Miley Cyrus and Liam Hemsworth
The Twilight Saga: Eclipse- Kristen Stewart and Taylor Lautner
The Twilight Saga: Eclipse - Kristen Stewart and Robert Pattinson

Valentine's Day- Taylor Lautner and Taylor Swift
Cutest Couple:
Zac Efron & Vanessa Hudgens
Miranda Kerr & Orlando Bloom
Miley Cyrus & Liam Hemsworth
Robert Pattinson & Kristen Stewart
Fave Movie:
The Twilight Saga: Eclipse
Shrek 4
Toy Story 3
Avatar

Hlasování končí v neděli 26. září o půlnoci, hlasovat můžete prostřednictvím nickelodeon.com.au, Foxtel Interactive TV a nebo na Australské stránce.

Vítězové budou vyhlášeni na 8th Annual Australian Nickelodeon Kids' Choice Awards v Sydney Entertainment Centre v pátek 8. října.

On the Road: Kristen Stewart's Risque Role

28. srpna 2010 v 10:39 | KeLLs |  news
Její kariéra je rozhodně větší a větší, a Kristen Stewart přijala nemorální filmovou roli ve filmu s názvem On the Road.

Ve filmu, 20 letá herečka vyjde ze stop Belly Swan a zahraje si 16ti letou dívku jménem Marylou, která podle Life & Style, "bude ve trojce, žádá o sledování lidi kteří mají sex a chlubí se prováděním orálního sexu." Na rozhodnutí K-Stew pro tuhle téhle žhavé role, řekl Ryana Schinmana z Platinum Rye Entertainment Life & Style, "Mnoho herců, kteří dospějí chtějí mít svou vlastní značku a přestávají být vnímáni jako žvýkačka, především teen hvězdy. Kristen chce pravděpodobně být brána jako vážná herečka - a nemá strach to předvést."

V související zprávě od neznámého zdroje, je paní Stewart extrémně žárlivá na svou kolegyni v "Twilight" Ashley Greene: "Kristen je rozlobená, že Ashley se během propagačního turné dostalo více chvály." Nicméně, ani Kristen ani Ashley nikdy nepředvedli nebo nevyjádřili nenávist vůči sobě, čímž se tato žárlivá zpráva jeví jen jako vysoký příběh drbů.

Kristen Stewart Hits The Road: 'Walter salles is a leading directors in the world'

27. srpna 2010 v 13:00 | KeLLs |  news
Mluvme o Kristen Stewart, drobné postavě která téměř mizí v mini šatech od Oscar de la Renta na kterých jsou flitry, a v botách od Christiana Louboutiniho pro dokončení vzhledu. Samozřejmě pod záminkou, právě bylo vypuštěno Eclipse, třetí díl Twilight Sagy. Ale Kristen má větší zájem hovořit o projektu který jí zabere všechny letní měsíce v USA: On the Road, režírované Walterem Sallesem.

"Náhoda je úžasná, v osmé třídě byla kniha od Jacka Kerouaca moje oblíbená," říká Kristen se zářícíma očima. "Pro mě je to myšlenka šílená, abych hrála manželku Deanna (fiktivní jméno Neala Cassady, spisovatele a přítele Keouaca). Je ikonou Beat hnutí a většinou byla schopna žít v tomto světě a být přitahována designe."

Stejně důležité je jak moc "z historie dýchá svoboda. Příběh se odehrává v éře masového konformismu, a zahrnuje skupinu lidí, kteří se rozhodli vzít to zpět a žít si jak chtějí. Všechno je to v knize a dýchá to jazzem, je to skvělé a zajímavé."

Kristen se s Walterem Sallesem setkala na na obědě v Los Angeles, v Severní Americe v roce 2008. krátce po dokončení natáčení Twilight. "Cítila jsem jak mě to přitahuje k příběhu," říká. "A nejen to samozřejmě. Walter je jedním z největších režisérů na světě, jeden z nejvýznamnějších režisérů v soukromé činnosti. To je taky velmi důležité."

Kristen od začátku věděla že On the Road je stejně obtížná cesta jako u nezávislých filmů, v dnešní době dlouhá, dokud nejsou na místě všechny prostředky. Dokonce se hned na obědě ujala projektu. Několik ní před naším rozhovorem s Kristen konečně znovu mluvila s Walterem po telefonu. "Byl tak nadšený a tak šťastný z toho projektu. Byl by mi popisoval celé hodiny nadšení a hluboké pochopení jaké má ke knize," říká. "Je to miláček, děkoval mi, protože jsem se dostala do tohodle projektu, že jsem zůstala u filmu i když tam nejsou ještě všechny prostředky. Myslela jsem si, co? Děláš si ze mě srandu ne? Tohle je jedna z rolí kterou bych chtěla po většinu času hrát. Musím mu poděkovat."

Style: Photoshoots #2

26. srpna 2010 v 13:42 | KeLLs |  Photoshoots-style
Našla jsem věci, které na sobě Kristen měla v roce 2008 při focení photoshootu pro Teen Vogue. Měla na sobě dlouhé šedé tričko od Doo.Ri Fall, kabát nebo vestu (nevím co to je :D) měla od DSquared² v černé barvě s páskem, boty měla od Fendi a náhrdelník Fentona Chaina. Musím říct že to tam Kristen moc slušelo :)BY K-STEWARTFAN.BLOG.CZ

Lot of Captures

26. srpna 2010 v 13:28 | KeLLs |  news
Ahoj. Jelikož nejsou žádný novinky tak sem dávám aspoň odkazy na captures z filmů, ve kterých Kristen hraje. Těch captures je strašně moc tak sem dám jen ty odkazy. Snad to neva. Protože kdybych to měla všechno ukládat tak jsem tady hodně dlouho :D Jo a za captures moc děkuju stránce kristenstewartfan.us :)
BY K-STEWARTFAN.BLOG.CZ

Pár Informací

25. srpna 2010 v 22:58 | KeLLs |  Diary
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Ahoj. Jak jsem sem asi před měsícem psala o tom že jsem si založila nový blog o Avril...tak bych chtěla říct že tam opravdu jsem. Budu zde a aji na blogu o Avril. Jsem tam já a moje nejlepší kámoška Domuška. Můžete ji znát z blogu Twilight-Alice. A ještě ze simplytwilight. Ten blog jsme měli společnej. Je lepší když jsme na blogu dvě :) Nevím proč ale aji mě to byví víc :D Teď tam přidáváme ty starší fotky až po ty nejnovější. Takže doplňujeme galerii. Jinak blog je už celkem dobře v provozu když vynechám obsah :D Ale na tom už se pracuje. Budu ráda když se tam kouknete :)
Potom bych chtěla říct že ruším SONPzE. Proč? Skoro nikdo se nepřihlásil. A mně se nechce chodit po blogách a reklamovat at se přihlášej do soutěže. Už protože že to nemám ráda.
A poslední věc. Dnes skončil zápis Affs. Zapsalo se vás dost. A to je dobře :) Tak se mrkněte :)

Vyhodnocení zápisu AFFS

25. srpna 2010 v 22:48 | KeLLs

TOP

Veronique* | KRISTEN-STEWART-CZ
Dyki | DYKI
BellaTS | ECLIPSEMOVIE
<Smiley> | MILEYCYRUSNEWS
•Anne.Patt• | STEPHENIEMEYEROVA-SITE
MisS°N° | LA-DY-ES
Miss_Vampire | ONLY-FOR-TWILIGHT
Dadush & Darush | FORBIDDENFRUIT
Piperka | TWILIGHT001
Ems* | IHEARTLATY
MiLuShKa | LIFE-MILEYCYRUS
hannah-montana-twilight | HANNAH-MONTANA-TWILIGHT

REGULAR

Summer | ROBERT-ONLINE
Team.TWILIGHT-TVD.Fans | TWILIGHT-TVD-FANSITE
TwilightSMi | TWILIGHTSAGA-MI

Rumors: Robert Pattinson moving in with Kristen Stewart?

25. srpna 2010 v 14:23 | KeLLs |  news
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Hvězdy Twilight Robert Pattinson a Kristen Stewart mají v plánu společně se nastěhovat do nového domova ve snaze zachránit jejich vztah. Pár, který opakovaně popíral romantický vztah, si pronajal v Americe pěti ložnicový dům měsíčně za $14, 000 v Los Angeles, i přes to, že se chce 24 letý britský herec původně stěhovat do New Yorku, prohlásil Contactmusic.

"Myslím, že o tom Robert opravdu uvažoval, uvědomil si, že stejně tak moc by chvěl žít v New Yorku, ale nechce jít nikde bez Kristen," dodává zdroj.

Pár doufám, že tento rok může upevnit jejich vztah, který se stává čím dál napjatějším kvůli pracovním závazkům, které je vedou od sebe, tak jak to předvedla Kristen, 20, které údajně odmítla zúčastnit se posledních Teen Choice Awards v Kalifornii s Robertem.

"Kristen natáčí On the Road v Montrealu a mohla jít na udílení cen, ale nechtěla čelit médiím a případným otázkám o jejím vztahu s Robertem." dodává zdroj. "Jako pár který je na dlouho vzdálenost od sebe by společně měli trávit každý okamžik. Její odmítnutí bylo docela šok pro Roberta, který cítím, že potřebují společně pracovat a trávit volný čas, bez ohledu na tisk." dodal zdroj.

Style: Candids #2

24. srpna 2010 v 15:30 | KeLLs
Mám tu další styl z candids. Kristen měla hodinky značky Seiko, tričko značky MATS, opět měla brýle od Olivera Peopla a čepici od D&Y. A ještě Kristen měla Apple iPod Esrphones.
BY K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Where: At LAX - June 27 2010
Photos: Další fotky zde

Style: Candids #1

24. srpna 2010 v 14:15 | KeLLs |  Candids-style
Našla jsem věci, které na sobě Kristen měla na letišti v Montrealu. Čepice je od D&Y (čepice je na jiných fotkách), brýle jsou od Olivera Peoplese. Mikyna je od American Apparel. Mikyna je s kapucí, má bíle šnůrky a má kapsy (lépe jde vidět na jiných fotkách). Tričko je od Joe's Jeas, košile je od Buffala Plaida a batoh je značky Nike
BY K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Where: Kristen & Robert at Montreal Airport August 17, 2010
Photos: Fotky z letiště zde

Magazine scans: ELLE [Brasil] - September

24. srpna 2010 v 13:09 | KeLLs |  news
Na internetu se oběvily scany z Brazilského magazínu Elle.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

GALLERY LINK:


With Fans: In Argentina

24. srpna 2010 v 13:00 | KeLLs |  news
Oběvily se 2 nové fotky Kristen s fanouškama. Fotky jsou z letiště které je v Argentině (23/8).

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

GALLERY LINK:

Style: Photoshoots #1

24. srpna 2010 v 10:29 | KeLLs |  Photoshoots-style
Našla jsem věci, které na sobě Kristen měla v photoshootu pro Elle magazín. Punčochy jsou od Vanessy Bruno, tričko je od kolekce Dolce & Gabbana, sukně je opět od Dolce & Gabbana a boty jsou od Isabel Marant. Musím říct že to tam Kristen moc sluší :)
BY K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Photos: Fotky z photoshootu jsou zde