Říjen 2010

POTM - listopad 2010

31. října 2010 v 14:29 | Posted by Kells |  POTM
Pro POTM - Photo of the Month jsem vybrala 4 fotky z filmu The Runaways, ve kterém Kristen hraje Joan Jett. Ve filmu s ní hraje Dakota Fanning, která hrála v New Moon upírku Jane. Já hlasuju pro první fotku, ta je fakt úžasná :)
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ

Hor ot Not - listopad 2010

31. října 2010 v 14:09 | Posted by Kells |  Hot or Not
Pro Hot or Not měsíce listopad jsem vybrala fotku z photoshootu pro magazín Flaunt. Já dávám Hot, Kristen to moc sluší :)BY K-STEWARTFAN.BLOG.CZ

HOT OR NOT - září 2010 [vyhodnocení]

31. října 2010 v 13:59 | Posted by Kells |  Hot or Not
A ted jeste vyhodnoceni Hot or Not za mesic zari. Pro hot hláslo 17 lidí a pro Not hlásli 2 lidi. Tak je jasný že vyhrálo Hot :)
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ

POTM - září 2010 [vyhodnocení]

31. října 2010 v 13:57 | Posted by Kells |  POTM
Za dobu co jsem tady nebyla, tak jsem nechala Photo of the Month za měsíc září. Vyhrála druhá fotka, ale jen taktak :)
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ

The Hot Seat: Kristen Stewart

30. října 2010 v 21:12 | Posted by Kells | Source: kristenstewartfan.us |  news
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Kristen Stewart je často malována jako jedna z nejvíce nepříjemných, plachých, a znuděných Hollywoodských hvězd v záři reflektorů, ale to dobré i to horší, je to všechno propletené mezi Twilight a její romantickou hrdinkou Bellou Swan. 20ti letá herečka Welcome to the Rileys která hraje Mallory, dospívající striptérku na útěku, která si brzo vytvoří intenzivní pouto s žalem zasaženým Dougem (James Gandolfini), který ztratil svou dceru při autonehodě. Společně tvoří o něco nefunkční rodinu. Mluvili jsem se Stewart o Twilight, Rileys a o vysedávání ve striptýzových klubech.

Vypadáte velice přitáhnutá k rolím, ve kterých hrajete někoho, kdo je vzpurný, neustále za něco emotivně i fyzicky bojuje. Za co nejtěžší bojuje Mallory?
Myslím, že se jen snaží přežít. Měla drsnou výchovu od které přijala něco o základní úrovni. Pro dívku v normálním životě je to těžké, ale pustila se do ulic ... ona si neuvědomuje, co lidé potřebují mít, že ona potřebuje mít schopnost věřit, přijmout a milovat ostatní lidi. Ona vidí a ochutnává to s Dougem, uvědomuje si, že to může mít, že ještě není mrtvá.

Film jste natáčela mezi Twilight a New Moon, předtím, než Twilight kdokoliv vidět, a byla jste ještě velmi mladá. Cítila jste se v tomto bodě vašeho života připravená hrát prchající striptérku?
Myslím, že mi bylo 16 nebo možná čerstvě 17 když jsem to četla [scénář k Welcome to the Rileys]. Měla jsem opravdu strach, a byla jsem opravdu ráda, že si našla právě čas kdy jsem stála na nohou, protože jsem nebyla v pozici hrát tuhle roli (pak). Moc sem do toho nechtěla skákat. Bála jsem se toho.

Co se změnilo, kromě toho, že už jste trochu starší?
Aby jste to mohli správně zahrát a aby to nebylo celé jako podvod, šli jsme do striptýzových klubů a mluvila jsem s děvčaty u tyčí. [Režisér] Jacke Scott mi dal všechny tyto skvělé knihy, nahrávky, rozhovory a příběhy dětmi, kteří vyrostli na ulici.

Mluvila jste s dívkami, které vyrostli na ulici, nebo jste byla jen v klubech?
Nechtěla jsem mluvit s uprchlíky v přístřešcích. Nepoznala jsem nikoho pod, myslím, že 25? Mluvila jsem právě jen s dívkami, které mi říkali legrační historky. Neměli jsme proniknout do jejich historie, ale knihy a věci, které mi Jake poskytnul byli přímo na to.

Jaká kniha byla nejlepší?
Kruci, je trochu legrační říct to lidem - je tam zejména jedna kde bylo pár věci, které byli perfektní a fotky která byli překrásné a srdcervoucí, prostě divný. Jmenuje se to Raised by Wolves. Je to vážně dobrý. Ten chlap si v podstatě získal děti z ulic v Hollywoodu.

Co si myslíte o mladých lidech, kteří propadli takovému životu?
Je to trochu zvláštní společnost. Je to svět lidí, kteří žijí v začarovaném kruhu, víte změnili se, jsou zlomení, žijí v podivné existenci. Ale všichni jsou rodina, a funguje jim to. Mallory je sama taková.

Neděsilo tě nějak natáčení filmu?
Když jsme natáčeli, trošku jsem ztratila hlavu. Cítila jsem se tak pohodlně. Doslova jsem si to dupala v okolí města v síťovaných punčochách a v polovičním oblečení, jako kdybych šla od základního tábora a říkala si, "Ne, seru na to. Budu se jen procházet, nebojte se." Neměla jsem absolutně žádný strach. Nikdy nevíte, jestli můžete něco udělat dokud to neuděláte.

Jste pod větším tlakem než většina herců Twilight protože jste změnila svůj typ a své místo.
Jo, ale víte, rozhodně mě to v žádném případě neodradí, ale něco na tom je když jste se mě ptal/a: "Změnilo s něco?". Mělo by to fungovat, ale nefunguje.

Chystáte se natáčet finální film The Twilight Sagy, Braking Dawn. Stále se těšíte nebo jste zoufalá až to skončí?
Nemůžu se toho dočkat, nemůžu se dočkat až to bude .. je to bláznivější, delší, rostoucí. Říkáte si, "Tak kurva už víte co tím myslím?" Ale zároveň je to smutné. Nesmí to být zcela upřímné, ale - vím, že si někteří lidé myslí že jsou špatní - ale když ty herce nemilujte, jsou opravdu špatní.

Exclusive R-Rated Welcome to the Rileys Clip

30. října 2010 v 21:09 | Posted by Kells |  Videos
Na internetu se oběvil nový exclusivní klip k filmu Welcome to the Rileys, ve kterém Kristen hraje Mallory.


Kristen Stewart's 'Rileys' Director Compares Her To Meryl Streep

30. října 2010 v 21:04 | Posted by Kells | Source: kristenstewartfan.us |  news
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
NEW YORK - Režisér Welcome to the Rileys Jake Scott použil výrazy jako "citově nahý" a "ušpinit se" když popisoval výkon Stewart ve filmu. 20ti letá herečka hraje "zlomenou" mladou dívku se svým životem tří v sešlém klubu a v páchnoucím motelovém pokoji prodává své tělo.

Na filmovém červeném koberci v pondělí v noci, Scott pokračoval ve stejném tématu emocionalisty, porovnával KStew jako jednu z nejvíce kritických nejlepších a emocionálně expresivních hereček v Hollywoodu.

"Víte, je to trochu jako Mery Streep." řekl pro MTV News. Konkrétně mluvil o tom, jak měla Stewart náročnou roli v tak mladém věku - a jaký vydala výkon. "Vím, že toho do role dala hodně ze sebe." řekl. "Sama sobě se citově odhalila. Aby jste to udělali, musíte se do toho vžít. Z její strany tam byl akt odvahy, zejména s ohledem na to, že jí bylo teprve 18 let."

Stewartina kolegyně Melissa Leo souhlasila a řekla nám, jak ona a James Gandolfini s úžasem sledovali, jak KStew na natáčení "Rileys" kvetla. "Setkala jsem se s Kristen ve zvláštním období." řekla. "Zrovna dokončila 'Twilight'. Hrála jen chvilku. Vždycky si pečlivě vybírala role. Hraní této postavy, poprvé hrála jako emancipovaný herec. Pro mě a Jamese to bylo potěšení sledovat jak roztahuje křídla."

To je přesně to, co Scott sledoval na pondělním červeném koberci, když Stewart s jistotou kráčela od jednoho rozhovoru ke druhému. "Je dospělá." řekl. "Je to žena. Když jsem se sní poprvé setkal, byla to dívka. Teď ji znám asi tři roky. Prostě se stává úžasnou ženou."

Kristen Stewart Talks Being A Godmom And Motherhood

30. října 2010 v 21:03 | Posted by Kells | Source: kristenstewartfan.us |  news
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
V nacházející dílu The Twilight Saga: Breaking Dawn, se postava Kristen Stewart Bella Swan stane matkou. Ale pro reálnou herečkou je to těžké na pochopení.

"Moje nejlepší kamarádka má zrovna dítě. Je v mém věku. Tak teď budu matkou, což je ... šílený." řekla dvaceti letá herečka během rozhovoru pro propagaci jejího nového filmu Welcome to the Rileys.

Zeptali jsme se jí jestli si pomáhá proniknout do svých vlastních mateřských instinktů, a ona odpověděla: "Vlastně jsem si uvědomila, že o tom nemám žádnou představu, vidím co se děje a říkám si, 'O můj bože'." Ačkoliv 'Breaking Dawn', čtvrtý díl 'Twilight' získal povolení, jeho natáčení ještě během několik týdnů nezačne, Stewar řekla že se několikrát setkala s režisérem Billem Condonem a že musela kvůli dietě vyloučit nějaké svoje oblíbené jídlo.

"Tak moc bych si dala hamburger, ale jak víte, za pár týdnů budu hrát upíra," řekla v restauraci Topanga, kde si dala vegetariánský hamburger. Je ironií, že během 'Breaking Dawn' nebude moc ani předvést svou figuru.

"V prvním filmu budu neuvěřitelně těhotná," řekla Stewart, a dodala že několik posledních týdnů strávila s prototypem břicha. "Nosila jsem to. Je to .. šílený. Je to hrozně obrovský. Je to masivní a v určitých chvilkách to vůbec nevypadá lidsky. Stejně tak to i bolí. Jsou na tom modřiny."

Kristen Stewart talks about playing a teen stripper in 'Welcome to the Rileys'

30. října 2010 v 21:02 | Posted by Kells |  Videos
Na netu se objevil rozhovor s Kristen pro HitFix.


Kristen Stewart To Shoot 'American Girl' Next Year, James Woods Says

30. října 2010 v 20:59 | Posted by Kells | Source: kristenstewartfan.us |  news
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Kristen Stewart přijala ještě před Twilight roli zneužité prostitutky ve filmu Welcome to the Rileys a zařadila se mezi superhvězdy. Film jde teď do kin a ona krouží okolo příprav na Bellu Swan.

Na červeném koberci 'Rileys' v podělí řekl James Woods, že 'American Girl' se kterém se Stewart připravuje hrát, se v příštím roce 2011 připravuje na natáčení. "Byla k tomu odhodlaná už dva roky, a na jaře jsme na to připraveni," řekl MTV News.

Woods režíruje film na základě scénáře od Toma Metcalfa ("The Haunting in Connecticut"). Film je o vysokoškolačce která bude mít nevědomky nafilmovaný sex a která se přidá k mariňákům, aby unikla ponížení.

Ačkoliv se Stewart nestala vedlejší Hollywoodskou herečkou, Woods řekl, že ji pro tuto roli doporučil Sean Penn a Dennis Quaid, oba dva sní totiž pracovali na předchozích filmech. Woodsova castingová režisérka se snažila přemluvit jinou herečku, ale on byl neústupný. "Ona je to co chci. Je to ona," řekl při vzpomínce s castingovou režisérkou.

"Její pohled na scénář byl tak vnímavý a předvýdatelný, a dopadlo to tak, že jsem byl ohromen tím, je je profesionální jako skutečný umělec, ohromen jejím talentem." vysvětlil. "Má opravdu reálné myšlení ohledně analýzy scénáře. Je to jako by byla pro tu slávu oddaná. Vůbec jí to neublíží. Od prvního dne až do poslední minuty byla úžasná."

Navzdory slávě, kterou je obklopena po Twilight od roku 2008 - i přes všechny role které jí přišli do cesty - 'American Girl' Stewart zůstala oddaná Woodsovi, nic víc od této mladé herečky nemohl chtít. "Stála si za tímto závazkem, který mě nepřekvapil, protože když jsem sní začal pracovat na scénáři," řekl."byla tak bystrá."

Vote: People's Choice Awards 2011

30. října 2010 v 20:57 | Posted by Kells |  news
Tak jako minulý rok, i letos je Kristen Stewart navrhnuta do několika kategorií na People's Choice Awards 2011. Hlasovat můžete každý den až do 9.listopadu, kdy se vybere 5 nominovaných. Hlasovat můžete na tomto odkaze v následujících kategoriích:

• Favorite Movie Actress
• Favorite Movie: The Twilight Saga: Eclipse
• Favorite Drama Movie: The Twilight Saga: Eclipse
• Favorite On Screen Team: The Twilight Saga: Eclipse (Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner)
• Favorite Movie Star Under 25 presented by Moviefone

GALLERY UPDATE

30. října 2010 v 20:53 | Posted by Kells
Ahoj, za dobu co jsem tady nebyla, tak jsem do galerie nahrála všechny fotky. Teda až na jeden photoshoot ale ten sem dám později, až zaplním jednu robriku. Naštěstí moc fotek za dobu co jsem tady nebyla nepřibylo, takže to bylo celkem rychlí :)

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Appearences 2010  (přidány 4 složky)
Photoshoots 2010  (v photoshootu pro Entertainment Weekly přibyly 3 fotky)
Candids 2010  (přidáno 5 složek)
Magazine Scans 2010  (přidány 3 složky)

Press Junket of 'Welcome to the Rileys' (18/10)

30. října 2010 v 18:08 | Posted by Kells
imagebam.com2010 Spike's Scream Awards [Show] - October 16

30. října 2010 v 17:59 | Posted by Kells
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bravo (Czech Republic) - September 2010

30. října 2010 v 17:30 | Posted by Kells
imagebam.com  imagebam.com

Premiere (France) - September 2010

30. října 2010 v 17:28 | Posted by Kells
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

People Magazine - Best Dressed Celebrities

30. října 2010 v 17:27 | Posted by Kells
imagebam.com