Listopad 2010


RUMORS: 'Quem Magazine' New Information about filming Breaking Dawn in Rio

6. listopadu 2010 v 21:55 | Posted by Kells | Source: kristenstewartfan.us |  news
V brazilském časopise Quem se objevily nějaké informace ohledně natáčení Breaking Dawn v Riu:

K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
- V pátek přijedou na natáčení v Rio de Janeiro.
- V neděli začnou natáčet BD na Lapa, což je trochu rušné místo sousedící v Riem. Říkali, že tam bude asi 10 policistů hlídat oblast.
- Vzhledem k tomu, že se začíná natáčet v neděli, budou mít celou sobotu na prohlídku města. Připravte se, že uvidíte fotky Kristen v bikinách jak se prochází po Ipanema. Jsem si jistý/á že se to stane .. A Rob na sobě bude mít taky plavky (je to tak holky, držte se na Zemi).
- V pondělí poletí (vrtulníkem) natáčet v Paraty. Zdá se, že ještě nenašli (slušný pětihvězdičkový hotel) místo a proto přemýšlení, že tento výlet absolvují každý den .. je to jen třicet minut helikoptérou a myslím, že to není hloupé rozhodnutí.
- Quem také říká, že se starosta chce setkat s R / K / J.
- Opustí Rio příští pátek (a příští sobotu, nebo příští neděli) .. časopis si není jistý.John Cassady: 'So when do I get to meet Kristen Stewart?'

2. listopadu 2010 v 20:49 | Posted by Kells | Source: kristenstewartfan.us |  news
Mám tu pro vás příběh Johna Cassadyho, který popisuje své setkání s Kristen:

John Allen Cassady byl v Anglii navštívit svou matku, Carolyn Cassady když mu zavolal Walter Salles, režisér On The Road. Walter chtěl vědět, jestli by byl John ochoten přerušit svou návštěvu s matkou Caroly aby se sním mohl setkal a promluvit si s herci a štábem ohledně filmu který natáčí v Montrealu. Walter slíbit, že přiletí z Londýna do Montrealu a že se John vrátí zpět za matkou za několik dní. John chtěl ale vědět jen jednu věc: "Setkám se s Kristen Stewart? "Byl ujištěn, že se se všemi setká a tak John nastoupil do stříbrného ptáčka (letadlo).

John Cassady si vůbec nemusel pamatovat setkání s Kristen Stewart, ale ona si ho zřejmě zapamatovala, jak bylo uvedeno v tomto MTV rozhovoru.

Vyzvedli Johna v limuzíně a dopravili ho do pěti hvězdičkového hotelu v Montrealu. K jeho smůle, Kristen tam na něj nečekala. Přivezli ho na večírek, kde se s každým setkal. Mluvil s lidmi které znal i ty co neznal. John si všechny vyfotil jednorázovým foťákem, protože ten svůj digitální nechal v Londýně. Vyfotil si všechny a všechno. Další den byl na obědě s producenty a ptal se, "Tak kdy se setkám s Kristen Stewart?" "John," řekli mu, "Setkal si se sní včera večer. Hodiny jste tam nestydatě flirtovali. Máš s ní společnou fotku." John ani nevěděl jak vypadala! "A to jsem ani nepil." řekl.

V Londýně nechal John všechny fotky vyvolat. Jedna z nich se ve firmě ztratila. Byla to ta jedna jediná kde byl John a Kristen Stewart. "Příběh mého života." řekl John.

Candids: Kristen at New Orleans Airport - October 31, 2010

1. listopadu 2010 v 15:34 | Posted by Kells |  news
Oběvily se nové paparazzi fotky Kristen ze včerejška z letiště v New Orleans. Fotky jsou boužel jen tři a ještě k tomu jsou potagovaný.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

GALLERY LINK:

Magazine Scans - People & Entertainment Weekly

1. listopadu 2010 v 15:29 | Posted by Kells |  news
Na internetu se oběvily scany ze dvouch magazínů. První scan je z magazínu People a druhý scan je z magazínu Entertainment Weekly. Ale nevím jestli je to z říjnových čísel nebo jestli jsou to nové scany. Ale tak to už je vedlejší :D

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

GALLERY LINKS:

"Breaking Dawn" in Rio Update: Rob, Kristen & Taylor in Brazil???

1. listopadu 2010 v 15:09 | Posted by Kells | Source: kristenstewartfan.us |  news
Na internetu se objevily nějaké nové informace ohledně natáčení The Twilight Saga: Breaking Dawn:

"Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner budou příští pátek, 5. listopadu, v Brazílii, kde začíná příprava na natáčení scén pro Breaking Dawn - potvrdili brazilské noviny Globo. Noviny také řekly, že se trio se tento měsíc vrátí zpět na natáčení scén."

Podle informací z od novinářů z lulacerdy, natáčet se bude 6 dní v Riu, a 7. a 8. listopadu v Paraty.

Navstevnost za minuly tyden (25.10. 2010 - 31.10. 2010) je:

1. listopadu 2010 v 14:59 | Posted by Kells |  Statistics
K-STEWARTFAN.BLOG.CZ
Navstevnost za minuly tyden (25.10. 2010 - 31.10. 2010) je:
Pondeli: 5
Utery: 3
Streda: 13
Ctvrtek: 18
Patek: 21
Sobota: 60
Nedele: 47

Celkem: 167

Na to, že jsem měla blog pozastavený tak je to super. Děkuju :)